Jak obstawiać zakłady w Formule 1?

92%

Sezon na Formułę 1 jest krótki, dlatego też możliwość obstawiania jej jest niezwykle intrygująca i wciągająca. Na graczy z całego świata czekają doskonałej jakości propozycje, które nakierowane będą na najlepszych zawodników naszego globu. Z tej też okazji zdecydowaliśmy się przygotować wam krótki artykuł, w którym odpowiadamy na pytanie o tym, jak obstawiać zakłady sportowe w Formule 1. Mając na uwadze wiele możliwości wynikających z tej kwestii postaramy się dotknąć każdej z nich. Dzięki temu grane kupony będą pewniejsze, zminimalizujecie ryzyko przegranych, a jednocześnie powiększycie potencjalne wygrane. Weźmy pod uwagę, że czekają na was emocje, które w tym przypadku podkreślane są dodatkowo przez bolidy najlepszych konstruktorów, dla których prędkość jest sposobem na życie.

Jak obstawiać zakłady Formuły 1?

Jak obstawiać zakłady Formuły 1?Sam proces zakładów jest bardzo prosty. By jednak móc go zrealizować, konieczna jest najpierw rejestracja. Wszyscy światowi bukmacherzy online dostępni są wyłącznie dla osób, które grają za prawdziwe pieniądze. To z kolei oznacza, że musicie mieć ukończone 18 lat. Taki formularz, który znajdziecie na witrynie to zwykle tylko jedna strona, którą wypełnia się w ciągu kilku ledwie chwil. Dzięki temu będziecie mogli od razu się zalogować. Czeka jeszcze najpewniej odpowiedni proces weryfikacyjny, jednakże jest to zagadnienie błyskawiczne, które zwykle wymaga zeskanowania jednego z dokumentów tożsamości. Po zakończeniu procesu wejdziecie na stronę i wybierzecie to, co interesuje was najbardziej.

Typowanie możliwe jest po przejściu na właściwą zakładkę, w tym przypadku Formuły 1. Jeśli interesuje was ta dziedzina sportowa, pamiętajcie, by zawsze analizować potencjalne zakłady, które widzicie na stronie. Wysokość kursów często jest niezwykle zmienna, dlatego sprawdzenie kilku kolejnych stron może spowodować podwyższenie potencjalnej wygranej nawet o kilkanaście procent. Do tego liczą się takie aspekty jak szybkość rozliczania kuponu czy zdarzenia dodatkowe, które opiszemy dla was poniżej.

Zdarzenia dodatkowe w Formule 1

Takie zakłady to zwykle od kilku do kilkuset pozycji na stornie bukmacherskiej. Wartości są zmienne, aczkolwiek raczej nieliczne. Zależy to od sezonu i potencjalnych możliwości czy też faktu angażowania się bukmachera na tej konkretnej dziedzinie. Jeśli tak jest w waszym przypadku, dobrze jest sprawdzić opcje dodatkowe. Mówimy tu o zakładach, które wykluczają jedynie zwycięstwo jednego z rajdowców. Cenne są tu takie opcje jak ilość wszystkich sklasyfikowanych kierowców, margines zwycięstwa, czy w wyścigu będzie okres z samochodem bezpieczeństwa, ile tysięcznych sekundy będzie w najlepszym czasie czy też bardziej dokładne wskazania jak klasyfikacja końcowa czy ogólnie konstruktorzy w akcji.

Ilość takich zdarzeń pozwala poszerzyć analizę i oddaje nam więcej możliwości do samej gry, dlatego też nie ma co tego lekceważyć. Nie zapominajcie, że wygrane rzadko są ograniczone przez zakłady sportowe. Jeśli zatem tworzycie swój kupon, należy odpowiednio pomnożyć graną stawkę przez wysokość kursów, co ostatecznie dać może nawet wielotysięczne wygrane. W sieci od czasu do czasu pojawiają się zwycięskie kupony, które zapewniły przykładowo 100 000 złotych realnej wygranej w momencie gdy gracz grał maksymalnie za kilkaset złotych.

Rodzaje kuponów do Formuły 1

Rodzaje kuponów do Formuły 1Sam rodzaj kuponu zawsze zależy od gracza. To wy decydujecie jak zagrać i dlaczego w danej formie. Wyżej wspomnieliśmy, że należy wybrać stawkę, nie jest ona narzucana, jednakże jej najniższy pułap (np. 1 zł) zawsze widnieje w odpowiednich przepisach. Na tej podstawie zadecydujecie czy gracie popularne single, łączone czy systemowe. Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety. Przykładowo singiel (czyli mecz pojedynczy, np. wygra Lewis Hamilton) ma największe szanse na końcowy sukces, ale jednocześnie grany kurs będzie tu najniższy. W łączonych gramy z kolei na więcej niż jedno zdarzenie i każde z nich musi się zakończyć sukcesem, by firma rozliczyła pozytywnie kupon. Na koniec pozostały systemy. Są to bardzo specyficzne zakłady i wymagające, które polegają na prostym fakcie, że nie każdy zakład musi wejść, by ogólnie kupon został rozliczony jako wygrany. W tym przypadku użytkownik ma niejako umowę z zakładami, które obniżają kurs końcowy, jednocześnie dając więcej możliwości manewru. Każdy z graczy bowiem prędzej czy później przegra przykładowo przez ułamek sekundy, co w F1 jest w istocie cenne i ważne.

Gra mobilna i na żywo

Formuła 1 to niezwykła kategoria, której nie można ominąć na urządzeniach mobilnych. Właśnie dzięki temu wszelkie strony z tej tematyki posiadają swoją responsywną odsłonę lub pozwalają na grę poprzez ściągnięte aplikacje, np. z Google Play. Dzięki temu zagracie przez smartfon lub tablet, z podróży, biura czy właściwie z każdego, dowolnego miejsca na świecie w którym znaleźć można internet.

W opcji gry mobilnej dostępne są wszystkie rozwiązania, jakie znajdziecie na komputerze stacjonarnym. Nie ma od tego odstępstw, dzięki czemu komfort gry jest wysoki, a wy macie pewność, że otrzymujecie możliwie najlepszy produkt. Dodatkowo nie możemy zapominać o możliwości gry na żywo. Oznacza to sposobność do typowania zakładu na już rozpoczęty wyścig. Jest to pomysł, który trafi do spóźnialskich, ale tez do osób, które bardzo szczegółowo analizują wszystkie wyścigi i próbują modyfikować swoje ustalenia w zależności od przebiegu sytuacji. Wybrane zdarzenia F1 trafiają do systemu LIVE, a gra możliwa jest praktycznie przez cały czas trwania danego wyścigu.

Ocena i komentarz

Oceń ten artykuł w oparciu o własne doświadczenie. Twoja opinia pomoże innym!

Obstawianie polskiej ekstraklasy piłki nożnej
Obstawianie polskiej ekstraklasy piłki nożnej

Polska Ekstraklasa cieszy się coraz większa popularnością i przyciąga setki kibiców zarówno przed telewizory jak i trybuny. Sprawdź jak najkorzystniej dokonać zakładu

Czytaj więcej

Zabezpieczenie pojedynczego zakładu
Zabezpieczenie pojedynczego zakładu

Sprawdź na czym polega zabezpieczenie pojedynczego zakładu , jakie korzyści z niego płyną i jak obstawić zakład .Korzystając z tej funkcji gracz ma pewność iż jego kupon jest bezpieczny.

Czytaj więcej

Obstawianie na faworyta Legia
Obstawianie na faworyta Legia

Sprawdź na czym polega obstawianie na tak zwanego faworyta (Legia) plus remis , w zakładach sportowych. Jakie mamy szanse na wygrana i jak skutecznie obstawić .

Czytaj więcej

Obserwacje taktyczne w zakładach w tenisa. Over/Under,
Obserwacje taktyczne w zakładach w tenisa. Over/Under,

Poznaj obserwacje taktyczne w zakładach w tenisa. Przedstawiamy tak zwane Over/Under, sprawdź na czym polegają oba zagadnienia i jak z nich korzystać w trakcie obstawiania

Czytaj więcej

Porady dla początkujących w zakładach systemowych
Porady dla początkujących w zakładach systemowych

Sprawdź znaczące porady dla początkujących graczy w zakładach systemowych. Zobacz na jakie czynniki należy zwracać uwagę przed postawienie zakładu , i jak grać żeby wygrać

Czytaj więcej

PZBUK - bonusy bukmacherskie
PZBUK - bonusy bukmacherskie - Styczeń 2019

Sprawdź dostępne bonusy bukmacherskie na stronie legalnych zakładów sportowych PZBUK. Ta nowa marka rozpoczęła swoją działalność kilka dni temu. Zapoznaj się z ofertą

Czytaj więcej

Bukmacher Betclic - opinie graczy i nasza ocena
Bukmacher Betclic - opinie graczy i nasza ocena

Poznaj nowe na rynku legalne zakłady bukmacherskie Betclic .Sprawdzamy ofertę zakładów sportowych oraz towarzyszące im promocje.Sięgnij po pierwszy zakład bez ryzyka 200 zł

Czytaj więcej

Odbierz darmowy zakład 50 zł w zakładach sportowych PZBUK
Odbierz darmowy zakład 50 zł w zakładach sportowych PZBUK

Kolejny legalny bukmacher zawitał na naszym rynku , a owa tutaj o PZBUK. Juz na wstępie oferują swoich użytkownikom bonus na darmowy zakład o kwocie 50 zł. Odbierz swój zakład!

Czytaj więcej

Obstawianie tenisa w zależności od wyników gracza
Obstawianie tenisa w zależności od wyników gracza

Sprawdź jak skutecznie obstawiać tenisa w zależności od wyników gracza .Przydatne do tego okazują się strony analityczne i strony z możliwością sprawdzenia wcześniejszej historii gry

Czytaj więcej

Obstawianie zakładów na telefonie - mobilny bukmacher
Obstawianie zakładów na telefonie - mobilny bukmacher

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom graczy zakłady sportowe wprowadziły możliwość grania z komórek i tabletów. Poznaj mobilnych bukmacherów i zagraj ze swojej komórki

Czytaj więcej